+90538 786 5518 aloustaservisi@gmail.com 7/24 istanbul da mobil usta Montaj servisi

İÇ Dekarasyon>EV TADİLAT>ANAHTAR TESLİM DAİRE TADİLATI MİMARLIK İŞLERİ USTASI

İÇ Dekarasyon>EV TADİLAT>ANAHTAR TESLİM DAİRE TADİLATI MİMARLIK İŞLERİ USTASI
DEKORASYON, İÇ MİMARLIK, EV TADİLAT, BEYLİKDÜZÜ, BAKIRKÖY, ETİLER, ULUS,
ALO USTA YAPI DEKORASYON
İÇ Dekarasyon>EV TADİLAT>ANAHTAR TESLİM DAİRE TADİLATI MİMARLIK İŞLERİ USTASI
Tadilat işleri ve dekorasyon uzmanlık, alanlarımız. gerçek kaliteyle işimizi sunuyoruz. Dekorasyon ve tadilat işlerinizi bize bırakın.
Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi veriyoruz.Keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede ve malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz.

DECORATION, INTERIOR DESIGN, HOME MODIFICATION, BEYLIKDUZU, BAKIRKOY, ETILER, NATION,
ALO MASTER BUILDING DECORATION

Eskiden ustalarla tek tek uğraşmak zorunda kalıyordunuz.Şimdi tek bir telefonla işinizin tüm yükünden kurtuluyorsunuz. Tadilat ve onarım işleri can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İster evinizin boya badana sı olsun ister anahtar teslim tadilat işleri olsun hepsine talibiz.

I used to have to deal with masters one by one all the burden of your business get away kalıyordunuz.Şimdi one phone call. Renovation and repair work is tedious, work becomes problematic. One to One from A to Z of all work-site can be delivered to us the peace of mind. Whether you want to get your house paint whitewash Si suitor all get turnkey refurbishment works.

HİZMET ALNLARIMIZ:

Komple iç tadilat işleri, Mağaza tadilatı, Ev tadilatı, Ofis tadilatı, Anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon, ev dekorasyonu , ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı , Mutfak Tasarımı ve Mutfak Dolabı, Banyo Tasarımı ve Banyo Dolabı, PVC doğrama , Çatı Yalıtımı , Çatı Aktarma, Kartonpiyer , Asma Tavan , Bölme duvar, Fayans seramik döşeme işleri , laminant parke döşeme, parke cila tadilat, Sıhhi tesisat , Elektrik tesisatı , Doğalgaz tesisatı , iç cephe mantolama, dış cephe mantolama aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa uyguluyoruz.
İLETİŞİM TELEFON > 0538 786 55 18 > 0543 303 74 93 >> 0538 786 55 18> 0, 543 303 74 93>> >

Ev TADİLATI ve Tadilat USTASI SERVİSİ >>

Anahtar Teslim Tadilat işleri•Bir inşaatta temelden çatıya aşağı yukarı 45 ayrı ekip çalışması yapılır.
•Bu ekiplerin her birinin yaptığı iş bir diğerine bağlıdır. •İster küçük bir apartman dairesi, isterseniz bir malikane yapın, iş programı yapmadan sağlıklı ve gerçekçi maliyet analizi çıkarmadan atılan adımlar, size bu hatanızın bedelini para ve zaman kaybı olarak ödetir.
•Ev tamiri, ni diğerlerinden ayıran özellikler.•Ev tamir Ekibi size ne kazandırır•Yapacağı işi projelendirir.•Kesin maliyeti çıkarır. •Başlangıç ve bitiş tarihlerini belirtir •Sözleşmesini hazırlar. •İş programını hazırlar.•Özenli, temiz çalışan güvenilir ekiplerle çalışır. •işinizi zamanında ve doğru bir şekilde teslim eder.
İşine GARANTİ VERİR.
Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?
Ev dekorasyonu yapmak için istediğimiz tarzı belirledik. şimdi sıra ev dekorasyonu yapmaya geldi.

Ev Dekorasyonunda 1. Adım: Duvarlar ve Tavanlar
Duvar ve tavan rengi, ev dekorasyonunda birinci adımdır. Duvar ve tavanların renk kombinasyonlarını belirledikten sonra, boya işine girişebilirsiniz. Sonra ise dilerseniz kartonpiyer, alçı, duvar kağıdı gibi seçeneklerle dekorasyonuzu tamalayabilirsiniz. tercih edebilirsiniz. Tavanlarınızın yüksekliği, dikkat edilmesi gereken hususların başında geliyor. Yüksek tavanlarınız koyu renge boyayarak daha alçak gösterebildiğiniz gibi, açık renge boyayarak yüksek gösterebilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda 2. Adım: Yer döşemeleri-fayans-seramik

Ev dekorasyonunu resim yapmaya benzetirsek, denizi ve dağları çizdik diyebiliriz. Şimdi yerleri de tamladığımız zaman, boş bir evin

%d blogcu bunu beğendi: